Over ons

Een passie voor cijfers en ondernemers

Meer dan 30 jaar ervaring. Meer dan 25 gedreven medewerkers. Meer dan 1000 tevreden klanten. Dat is Van Looy Accountants in een notendop.

Bij ons komen mensen op de eerste plaats. Daarom krijgt iedere klant een persoonlijk team dat altijd voor hem/haar klaarstaat en zijn/haar dossier volledig overziet. Maar wij kijken ook verder dan de boeken van onze klanten. Wij willen ook ├ęcht een meerwaarde betekenen.

Die meerwaarde bieden we op verschillende manieren: kwartaalrapportages met prognoses, gerichte adviezen, de nodige digitale hulpmiddelen, etc...  En dat verdienen alle KMO's volgens ons: een partner die hen kan ontzorgen. Een expert die mee naar de toekomst kijkt. Een dynamische aanpak, zonder verrassingen.

Job Ervaren Dossierbeheerder| Van Looy Accountants Ekeren & Turnhout

Een hart voor collega's en teamwork

Uiteraard kunnen we geen meerwaarde voor onze klanten betekenen zonder onze medewerkers. Zij belichamen onze proactieve aanpak en zijn het kloppend hart van onze werking. En een hart, daar moet je zorg voor dragen.

Daarom zetten we alles in het werk om ook voor onze medewerkers een meerwaarde te betekenen. Flexibele uren, interne opleidingen, een moderne werkomgeving en meer helpen hen om te groeien. 

En groeien, dat willen we ook als team blijven doen. Daarom zijn wij ook steeds op zoek naar nieuwe collega's. Mensen met een passie voor ondernemers en cijfers. Mensen met een hart voor collega's en teamwork. Mensen zoals jij misschien?

Trajecten bij Van Looy Accountants Ekeren & Turnhout
visual
Leer onze medewerkers kennen

Ons team

Bart
Bart Sommen
Gecertificeerd fiscaal accountant
bart@vanlooyf.be
Erik
Erik Van Looy
Gecertificeerd fiscaal accountant
erik@vanlooyf.be
Kenneth
Kenneth Suykerbuyk
Fiscaal Accountant
kenneth@vanlooyf.be
Ben
Ben De Raedt
Gecertificeerd fiscaal accountant
ben@vanlooyf.be
Peter
Peter van de Korput
Eindverantwoordelijke
peter@vanlooyf.be
Timothy
Timothy Van de Putte
Eindverantwoordelijke
timothy@vanlooyf.be
Jordy
Jordy Galliaert
Eindverantwoordelijke
jordy@vanlooyf.be
Inez
Inez Mous
Dossierverantwoordelijke
inez@vanlooyf.be
Annick
Annick Jacobs
Dossierverantwoordelijke
annick@vanlooyf.be
Michael
Michael Simons
Dossierverantwoordelijke
michael@vanlooyf.be
Pascal
Pascal van de Meeberg
Dossierverantwoordelijke
pascal@vanlooyf.be
Viginia
Virginia Baeten
Dossierverantwoordelijke
virginia@vanlooyf.be
Bert
Bert Michielsen
Dossierverantwoordelijke
bert@vanlooyf.be
Ann
Ann Van Meel
Dossierverantwoordelijke
ann.vanmeel@vanlooyf.be
Ellen
Ellen Van Bulck
Onthaal en administratie
ellen@vanlooyf.be
Cindy
Cindy Claessen
Onthaal en administratie
cindy@vanlooyf.be
Ignace
Ignace Callebaut
Dossierbeheerder
ignace@vanlooyf.be
Johanna
Johanna Claeye
Dossierbeheerder
johanna@vanlooyf.be
Carl
Carl Heselmans
Dossierbeheerder
carl@vanlooyf.be
Marleen
Marleen Libbrecht
Dossierbeheerder
marleen@vanlooyf.be
Bryan
Bryan Mertens
Dossierbeheerder
bryan@vanlooyf.be
Chantal
Chantal Thienpont
Dossierbeheerder
chantal@vanlooyf.be
Isabelle
Isabelle Van Hees
Dossierbeheerder
isabelle@vanlooyf.be
Maya
Maya Van Oudenhove
Dossierbeheerder
maya@vanlooyf.be
Johan
Johan Vermuyten
Dossierbeheerder
johan.vermuyten@vanlooyf.be
Nadia
Nadia Van Wallendael
Dossierbeheerder
nadia@vanlooyf.be
emily-casteleyn
Emily Casteleyn
Dossierbeheerder
emily@vanlooyf.be
Nick
Nick Krols
Dossierbeheerder
nick@vanlooyf.be
2
Karel Bagnoli
Dossierbeheerder
karel@vanlooyf.be
3
Zakaria Hafideddine
Dossierbeheerder
zakaria@vanlooyf.be
Arnela
Arnela Pacariz
Dossierbeheerder
arnela@vanlooyf.be
Wendy
Wendy Van Den Langenbergh
Dossierbeheerder
wendy@vanlooyf.be
Nina
Nina Op de Beeck
Dossierbeheerder
nina@vanlooyf.be
Veerle
Veerle Maes
Dossierbeheerder
veerle@vanlooyf.be
Majda Chaoui
Dossierbeheerder
majda@vanlooyf.be
Nouh Yousfi
nouh@vanlooyf.be
Olivia Geerkens
Dossierbeheerder
olivia@vanlooyf.be
Jason Boey
Dossierbeheerder
jason@vanlooyf.be
Werken bij Van Looy Accountants

Word jij onze nieuwe collega?