Over ons

Een passie voor cijfers en ondernemers

Meer dan 30 jaar ervaring. Meer dan 25 gedreven medewerkers. Meer dan 1000 tevreden klanten. Dat is Van Looy Accountants in een notendop.

Bij ons komen mensen op de eerste plaats. Daarom krijgt iedere klant een persoonlijk team dat altijd voor hem/haar klaarstaat en zijn/haar dossier volledig overziet. Maar wij kijken ook verder dan de boeken van onze klanten. Wij willen ook écht een meerwaarde betekenen.

Die meerwaarde bieden we op verschillende manieren: kwartaalrapportages met prognoses, gerichte adviezen, de nodige digitale hulpmiddelen, etc...  En dat verdienen alle KMO's volgens ons: een partner die hen kan ontzorgen. Een expert die mee naar de toekomst kijkt. Een dynamische aanpak, zonder verrassingen.

Van Looy Accountants-341

Een hart voor collega's en teamwork

Uiteraard kunnen we geen meerwaarde voor onze klanten betekenen zonder onze medewerkers. Zij belichamen onze proactieve aanpak en zijn het kloppend hart van onze werking. En een hart, daar moet je zorg voor dragen.

Daarom zetten we alles in het werk om ook voor onze medewerkers een meerwaarde te betekenen. Flexibele uren, interne opleidingen, een moderne werkomgeving en meer helpen hen om te groeien. 

En groeien, dat willen we ook als team blijven doen. Daarom zijn wij ook steeds op zoek naar nieuwe collega's. Mensen met een passie voor ondernemers en cijfers. Mensen met een hart voor collega's en teamwork. Mensen zoals jij misschien?

Van Looy Accountants-347
visual
Leer onze medewerkers kennen

Ons team

Bart
Bart Sommen
Gecertificeerd fiscaal accountant
bart@vanlooyf.be
Erik
Erik Van Looy
Gecertificeerd fiscaal accountant
erik@vanlooyf.be
Kenneth
Kenneth Suykerbuyk
Fiscaal Accountant
kenneth@vanlooyf.be
Ben
Ben De Raedt
Gecertificeerd fiscaal accountant
ben@vanlooyf.be
Timothy
Timothy Van de Putte
Eindverantwoordelijke
timothy@vanlooyf.be
Inez
Inez Mous
Dossierverantwoordelijke
inez@vanlooyf.be
Annick
Annick Jacobs
Dossierverantwoordelijke
annick@vanlooyf.be
Jordy
Jordy Galliaert
Dossierverantwoordelijke
jordy@vanlooyf.be
Michael
Michael Simons
Dossierverantwoordelijke
michael@vanlooyf.be
Laura
Laura Verbeeck
Onthaal en administratie
laura@vanlooyf.be
Ellen
Ellen Van Bulck
Onthaal en administratie
ellen@vanlooyf.be
Ophelie
Ophélie Benoit
Dossierbeheerder
ophelie@vanlooyf.be
Ignace
Ignace Callebaut
Dossierbeheerder
ignace@vanlooyf.be
Johanna
Johanna Claeye
Dossierbeheerder
johanna@vanlooyf.be
Carl
Carl Heselmans
Dossierbeheerder
carl@vanlooyf.be
Marleen
Marleen Libbrecht
Dossierbeheerder
marleen@vanlooyf.be
Bryan
Bryan Mertens
Dossierbeheerder
bryan@vanlooyf.be
Martine
Martine Muylle
Dossierbeheerder
martine@vanlooyf.be
Chantal
Chantal Thienpont
Dossierbeheerder
chantal@vanlooyf.be
Marina
Marina Tiebackx
Dossierbeheerder
marina@vanlooyf.be
Cynthia
Cynthia Van Cleemput
Dossierbeheerder
cynthia@vanlooyf.be
Pascal
Pascal van de Meeberg
Dossierbeheerder
pascal@vanlooyf.be
Isabelle
Isabelle Van Hees
Dossierbeheerder
isabelle@vanlooyf.be
Elke
Elke Van Meir
Dossierbeheerder
elke@vanlooyf.be
Maya
Maya Van Oudenhove
Dossierbeheerder
maya@vanlooyf.be
Johan
Johan Vermuyten
Dossierbeheerder
johan.vermuyten@vanlooyf.be
Werken bij Van Looy Accountants

Word jij onze nieuwe collega?